Archistart

0 61 0

طراحی سایت شرکتی

1. QuickBooks

QuickBooks، پرفروش‌ترین نرم‌افزار مالی، دارای یک رابط مبتنی بر طراحی سایت شرکتی چشمگیر است. کاربران می توانند از صفحه اصلی به داشبورد مناسب دسترسی داشته باشند که اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی های موجود در بقیه محصول ارائه می دهد. این یک مثال عالی از نحوه درج یکپارچه راه هایی برای کاربران برای کاوش بیشتر است.

یکی از دلایل زیادی که ما Quickbooks را دوست داریم این است که روی هر دستگاهی کار می کند.طراحی سایت شرکتی این بدان معناست که کاربران از دسکتاپ، لپ‌تاپ، تلفن هوشمند یا تبلت به داده‌های مالی کلیدی خود دسترسی دارند.

مهمتر از آن، در حالی که فهرست گسترده ای از ویژگی ها را برای مشاغل و افراد ارائه م

2. نقاشی دیواری دیوارنگاری هم یک پلتفرم و هم یک سرویس حرفه ای است که تیم های نوآور را قادر می سازد به صورت بصری برای حل مشکلات فکر کنند و با یکدیگر همکاری کنند. این یک تخته سفید بلادرنگ است که در آن کاربران می‌توانند یادداشت‌ها را به اشتراک بگذارند، خلاق باشند، طراحی سایت شرکتی افکار را سریع‌تر سازماندهی و اولویت‌بندی کنند، و در مجموعه چارچوب‌ها و قالب‌های آن برای راهنمایی جلسات غوطه‌ور شوند. آنها مبتنی بر ابر هستند. می توان از آن در هر مکان و از هر دستگاهی استفاده کرد. مقر آنها در بوئنوس آیرس و سانفرانسیسکو است،طراحی سایت شرکتی اما تیم های آنها در سراسر جهان پراکنده شده اند. آنها با کار از راه دور از ضرب المثل "ما آنچه را موعظه می کنیم عمل می کنیم" پیروی می کنند. پنجره‌های ورود را پاک کنید که اقدامات اصلی را که می‌توانید انجام دهید برجسته می‌کند، کاربر را گام به گام راهنمایی می‌کند. علاوه بر این، آنها طراحی سایت شرکتی خود را برای اولویت بندی کاربرانی که به دلیل بحران COVID-19 وارد این پلت فرم شده اند، به روز کردند. همان onboarding "Getting start in MURAL" دارای نمادهایی است که به کاربر کمک می کند تا بفهمد کجاست.طراحی سایت شرکتی این نمادها آنها را در کل تجربه راهنمایی خواهند کرد. هر زمان که از شما دعوت شد تا یکی از ویژگی‌های پلتفرم را آزمایش کنید،طراحی سایت شرکتی یک پنجره تمیز ظاهر می‌شود که مرحله به مرحله را به روشی واضح و ساده توضیح می‌دهد.

3. Airbnb AirBnb یک شرکت بازار آنلاین آمریکایی مستقر در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا،طراحی سایت شرکتی ایالات متحده است. آنها تمهیداتی را برای اقامت – در درجه اول اقامت در خانه – یا تجربه گردشگری ارائه می دهند. اولین چیزی که کاربران هنگام ورود به طراحی سایت شرکتی خواهند دید، پیامی در رابطه با سیاست‌های لغو COVID-19 است، زیرا این "مسئله" اصلی است که شرکت به دلیل وضعیت فعلی با آن روبرو شده است. این یک بخش کامل برای کاربران دارد تا آخرین اطلاعات را در مورد پاسخ COVID-19 خود دریافت کنند، از به‌روزرسانی خط‌مشی گرفته تا منابع میزبان و مهمان. مرورگر با اقدامات اصلی نحوه به دست آوردن مکانی برای اقامت و تجربیات روشن. طراحی سایت شرکتی دسته سوم به دلیل COVID-19 اضافه شد که منجر به تغییر کل استراتژی آنها شد زیرا افرادی در حال سفر نیستند. منو در هدر باقی می ماند (زیرا مهمترین CTA است که کاربر به آن نیاز دارد/می تواند در طراحی سایت شرکتی انجام دهد)، اما از نسخه اصلی تغییر می کند تا به بخش «معرفی تجربیات آنلاین» اهمیت بیشتری بدهد. همانطور که آنها در حال ارائه تجربیات هستند، با تصاویر چشمگیر بازی می کنند که اقدامات بازیگران اصلی را برجسته می کند. آنها از مقدار کوتاهی کلمات استفاده می کنند، زیرا تصاویر هر آنچه را که با کلیک کردن روی آن تجربه می کنیم به ما می گویند.

Share Project
Like Project

webdesigner designer

[pro_ad_display_adzone id='2269' ajax_load='1' info_text='Advertisement' info_text_position='' font_color='#' font_size='11']

Recent Works